A1
Oceń post

2023-03-30

Blog

Gdzie zamawiać gniazda montażowe?

Oceń post

Dobre gniazda montażowe powinny spełniać podstawowe normy jakości i bezpieczeństwa oraz stanowić idealne dopasowanie do słupków drogowych stosowanych w budownictwie komunikacyjnym. Większość z nich ma rozmiary i cechy ogólnie przyjęte, jednak czasem potrzebne jest przystosowanie ich do niestandardowej średnicy. Gdzie zamawiać gniazda montażowe zgodne z krajową oceną techniczną, które spełnią też Twoje osobiste wymogi odnośnie do jakości, estetyki, ceny? Postaw na współpracę z zaufanym producentem.

Polski producent to najlepszy partner biznesowy

Gniazda montażowe znajdują zastosowanie w oznakowaniu dróg, placów i innych traktów komunikacyjnych. Z uwagi na szerokie wykorzystanie w naszym kraju, do montowania słupków stalowych wykorzystuje się wyłącznie te elementy, które spełniają wymogi. Polscy producenci doskonale je znają i stosują w swoich procesach produkcyjnych. Najlepsi dbają o jakość nie tylko z uwagi na obowiązujące prawo, ale też własne wewnętrzne standardy.

W Erplast zamówisz gniazda, z którymi kompatybilne są m.in. słupki znaków drogowych, słupki blokujące i parkingowe, słupki barier i balustrad. Gniazda sprawdzą się zwłaszcza tam, gdzie może zajść potrzeba ich szybkiego zdemontowania, np. na czas przejazdu wielkogabarytowego pojazdu lub prowadzenia prac drogowych.

Niezbędne normy i certyfikaty – sprawdź je

Producent oferujący gniazda montażowe do stosowania w inżynierii komunikacyjnej (drogi publiczne, wewnętrzne, drogowe obiekty inżynierskie, lotniska cywilne) musi posiadać do swoich wyrobów stosowne certyfikaty. Dlatego, wybierając go, sprawdź przede wszystkim krajową ocenę techniczną – do tej grupy produktów zastosowanie ma nr IBDM-KOT-2021/0733 wydanie 1 „Fundamenty stalowe do montażu słupków drogowych”, którą wystawia Instytut Badawczy Dróg i Mostów.

Możliwość zamówienia bezpłatnej wyceny

Oczywistym jest, że wybór producenta gniazd montażowych nie jest łatwy. Decyzję opierasz na czynnikach zewnętrznych, sprawdzając opinie, weryfikując stabilność przedsiębiorstwa, doświadczenie, portfolio i wykonane prace. Nie wiesz jednak, jakie to wszystko będzie miało przełożenie względem Ciebie i Twojej indywidualnej sytuacji. Można to zmienić, zamawiając bezpłatną wycenę. Znajdź producenta, który do proponuje. Dzięki takiej wstępnej, niezobowiązującej rozmowie zdobędziesz wszystkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji o rozpoczęciu współpracy.

Wybierasz produkty i usługi Erplast? Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć udaną współpracę i otrzymać najlepsze gniazda montażowe w Polsce.