POZNAJ ERPLAST

KILKA SŁÓW OD PREZESA

Erplast to producent znaków drogowych oraz tablic przeznaczonych do montażu przy drogach. Wraz z nimi oferujemy konstrukcje wsporcze i inne urządzenia poprawiające bezpieczeństwo w ruchu ulicznym. Jesteśmy pierwszą polską firmą, która produkuje tablice i znaki z kompozytów – trwałe i dobrze widoczne w każdych warunkach atmosferycznych. Dostarczamy znaki drogowe z podświetleniem LED oraz znaki aktywne. Nowa technologia została doceniona ze względu na wysokie parametry, przewyższające tradycyjne produkty stalowe. Spośród wielu przykładów zastosowania technologii warstwowej na uwagę zasługują znaki i tablice drogowe zainstalowane przez naszą firmę na autostradzie A1 na odcinku Nowe Marzy Czerniewice ? Kowal w ramach nowych standardów projektowania. Naszą rzetelność i profesjonalizm potwierdzają referencje wystawiane przez Zarządców Dróg i renomowane firmy wykonawcze z branży drogowej. Istotne jest dla nas zadowolenie klientów, którzy powierzają nam coraz to bardziej odpowiedzialne zadania do zrealizowania. Serdecznie dziękuję Wszystkim za okazane nam zaufanie i zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Logo Erplast

ERPLAST JEST JEDNĄ Z WIODĄCYCH SPÓŁEK W BRANŻY
INFRASTRUKTURY DROGOWEJ W POLSCE.

Krzysztof Rymer
Prezes Zarządu

HISTORIA SPÓŁKI

Najważniejsze wydarzenia z życia naszej firmy umieszczone na osi czasu.

1985

ZAŁOŻENIE FIRMY ERPLAST

Początki firmy Erplast sięgają 1985 roku. Od prawie 40 lat przyczyniamy się do poprawiania bezpieczeństwa i komfortu na drogach za sprawą solidnych systemów znakowania. Realizujemy zamówienia indywidualne na pojedyncze tablice, jak również hurtowe ilości barierek, gniazd montażowych czy konstrukcji wsporczych.

1995

ROZBUDOWA ZAKŁADU O NOWE HALE PRODUKCYJNE

W związku z stałym napływem nowych zamówień już od początku powstania firmy, w 1995 roku została podjęta decyzja o rozbudowaniu zakładu o nowe hale produkcyjne. Od tego czasu mogliśmy realizować większe ilości zamówień oraz stosować lepsze techniki produkcyjne.

2005

PRZYJĘCIE CERTYFIKATÓW ISO

W 2005 roku jako jeden z wiodących producentów infrastruktury drogowej w Polsce przyjęliśmy certyfikaty ISO- certyfikaty jakości potwierdzające naszą zdolność jako producenta do prowadzenia dostaw, świadczenia usług oraz produkcji dzięki posiadaniu odpowiedniego personelu, sprzętu i prowadzenia procesów.

2010

OPATENTOWANIE TABLIC Z PŁYTY WARSTWOWEJ

Jako pierwsza polska firma, która produkuje tablice i znaki z kompozytów – trwałe i dobrze widoczne w każdych warunkach atmosferycznych opatentowaliśmy nową technologię, która została doceniona ze względu na wysokie parametry, przewyższające tradycyjne produkty stalowe. Spośród wielu przykładów zastosowania technologii warstwowej na uwagę zasługują znaki i tablice drogowe zainstalowane przez naszą firmę na autostradzie A1 na odcinku Nowe Marzy – Czerniewice – Kowal w ramach nowych standardów projektowania

2013

PRZEKSZTAŁCENIE DZIAŁALNOŚCI W SPÓŁKĘ Z.O.O

W 2013 roku nastąpiło przekształcenie firmy Erplast z jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę z.o.o.

2016

REALIZACJA WĘZŁA AUTOSTRADOWEGO ŁÓDŻ – PÓŁNOC

W 2016 roku spółka Erplast zrealizowała większość robót związanych z nowym układem drogowym dookoła Łodzi. Wyposażyliśmy w infrastrukturę drogową węzeł autostradowy Łódź- Północ.

1985-2016

SPRAWDŹ NAS!

Bądź jednym z naszych zadowolonych klientów! Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z doradcami Erplast.

SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ