A1

2022-10-05

Blog

Monter, kierowca C, CE, operator HDS

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w realizacji na budowie
  • znajomość materiałów i urządzeń z branży oznakowania dróg lub montażu konstrukcji
  • wymagana duża samodyscyplina, umiejętność pracy w zespole oraz zadaniowe podejście do pracy.
  • obsługa narzędzi, elektronarzędzi oraz pojazdów wykorzystywanych przez brygadę
  • ważne prawo jazdy odpowiedniej kategorii wraz z pozwoleniem na przewóz rzeczy
  • umiejętność poprawnego betonowania
  • wyjazdy służbowe poniedziałek-piątek

Obowiązki

  • praca w delegacji przy budowie dróg w Polsce
  • dołączenie do mocnego zespołu, który wykonuje m.in. fundamenty oraz montuje konstrukcje i tablice wielkopowieszchniowe
  • obsługa ciężarówki z HDSami o udźwigu 2,5t na krótkim wysięgu
  • wykonywanie prac w sposób zgodny ze sztuką i wiedzą budowlaną oraz odpowiednimi przepisami
  • montaż oznakowania drogowego, urządzeń BRD, drogowych barier ochronnych, barier zabezpieczających ruch pieszy, oznakowania aktywnego, konstrukcji wsporczych w tym bramownic, wysięgników wraz z fundamentami oraz wszystkich produktów i usług oferowanych przez Erplast Sp. z o.o.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pracę w zespole z osobami doświadczonymi
  • pokrycie kosztów szkoleń, nabycia i odnowienia uprawnień
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, umiejętności oraz ambicji
  • przelew wynagrodzenia zawsze na czas