A1

2022-10-05

Blog

Kierownik Wydziału Elektroniki

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na szczeblu kierowniczym
  • doświadczenie w służbach technicznych w zakresie wykonawstwa i naprawy urządzeń i układów elektrycznych i elektronicznych w tym urządzeń sterujących
  • wykształcenie – wyższe techniczne lub średnie w dziedzinie elektrotechnicznej, elektronicznej lub pokrewnej
  • umiejętność tworzenia schematów układów elektrycznych i elektronicznych

Obowiązki

  • kierowanie Wydziałem Elektroniki
  • zapewnienie terminowego wykonania zamówień
  • opracowanie i rozwój technologii produkcji oznakowania aktywnego oraz zmiennej treści VMS i wykonanie prototypów podstawowych wyrobów z tej grupy
  • opracowanie dokumentacji oznakowania aktywnego i zmiennej treści VMS i dostarczenie materiałów do oferty handlowej oraz na potrzeby szkoleń wewnętrznych i procesów certyfikacji wyrobów
  • zapewnienie wsparcia serwisowania oznakowania aktywnego i zmiennej treści i realizacji reklamacji oraz ich wykonania w zakresie poligrafii w terenie

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w zespole z osobami doświadczonymi,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.